Forum grupy ASG - Gods Of War Łódź Airsoft Team

Forum grupy ASG - Gods Of War Łódź Airsoft Team

Ogłoszenie

PISZ CAŁYMI ZDANIAMI I POPRAWNIE PO POLSKU!

#1 2010-04-06 19:29:08

 himera

Podpułkownik

35982844
Call me!
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 792

Rifleman's Creed

http://www.usmcpress.com/USMCproducts/decals/clearsmaller.gif

Rifleman's Creed

This is my rifle.  There are many like it, but this one is mine.  It is my life.  I must master it as I must master my life.  Without me my rifle is useless.  Without my rifle, I am useless.        I must fire my rifle true.  I must shoot straighter than the enemy who is trying to kill me.  I must shoot him before he shoots me.  I will.  My rifle and I know that what counts in war is not the rounds we fire, the noise of our burst, or the smoke we make.  We know that it is the hits that count.  We will hit.

My rifle is human, even as I am human, because it is my life.  Thus, I will learn it as a brother.  I will learn its weaknesses, its strengths, its parts, its accessories, its sights and its barrel.  I will keep my rifle clean and ready, even as I am clean and ready.  We will become part of each other.

Before God I swear this creed.  My rifle and I are the defenders of my country.  We are the masters of our enemy.  We are the saviors of my life.

So be it, until victory is America's and there is no enemy.


Kredo strzelca

To jest mój karabin. Istnieje wiele takich, ale ten jest mój. To jest moje życie. Muszę nim kierować jak swoim życiem. Beze mnie mój karabin jest bezużyteczny. Muszę strzelać dokładnie. Muszę strzelać bardziej celnie niż wróg, który stara się mnie zabić. Muszę zabić go zanim on zabije mnie. I tak zrobię. Mój karabin i ja wiemy, że to co liczy się na wojnie to nie są pociski, którymi strzelamy, hałas wystrzału czy dym, który robimy. Wiemy, że to co się liczy to trafienie. Będziemy trafiać.
 
Mój karabin jest ludzki, tak jak ja jestem ludzki, ponieważ jest moim życiem. W ten sposób, nauczę się jej jak brata. Poznam jej słabości, jej siłę, jej części, jej akcesoria, jej sposoby celowania i jej lufę. Będę utrzymywać ją w czystości i gotowości. Staniemy się jednością.
 
Przed Bogiem przysięgam. Mój karabin i ja jesteśmy obrońcami mojego kraju. Jesteśmy panami naszych wrogów. Jesteśmy wybawcami mojego życia.

Niech tak będzie, dopóki zwycięstwo będzie Ameryki i nie będzie żadnego wroga.

Ostatnio edytowany przez himera (2010-04-08 21:53:03)


http://a.imageshack.us/img444/6982/m249.jpg

Offline

 

#2 2010-04-07 00:08:57

 Chenios

Generał brygady

5966988
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 881
WWW

Re: Rifleman's Creed

...kopiuj...wytnij...wklej do kosz...opróżnij kosz...

Offline

 

#3 2010-04-07 07:46:15

 BGM

Podporucznik

15670252
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 558

Re: Rifleman's Creed

Czepiasz sie Heniek bo to nie ty wkleiłeś ....

Offline

 

#4 2010-04-08 00:19:45

 Chenios

Generał brygady

5966988
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 881
WWW

Re: Rifleman's Creed

Czepiam się bo nie ma tłumaczenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
klubcsr.pl piosenka o słoniu